Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
45 YearsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
BlindRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5