Movies
Ratings
70
The ConjuringRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0