Movies
Ratings
62
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
CloserRated ★ 1.0
The BoyRated ★ 0.5
Now Is GoodRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 1.5
Easy ARated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5