Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
InvisibleRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.5
Love will begin when Money endRated ★ 4.0