Movies
Ratings
50
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0