Movies
Ratings
640
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
NanaRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Antarctic JournalRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Mapado 2Rated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5