Movies
Ratings
50
The PianistRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0