Titles you rated
King KongRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5