Titles you rated
8 MileRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5