Movies
Ratings
225
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5