Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Sadou 2022 WinterRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
SadouRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sadou Season 2Rated ★ 5.0