Series
Ratings
11
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5- 도라에몽 17기Rated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0