Series
Ratings
78
Criminal MindsRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5