Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0