Titles you rated
 Midnight in ParisRated ★ 4.0 Midnight in ParisRated ★ 4.0
 The Break-UpRated ★ 3.0 The Break-UpRated ★ 3.0
 Dead Poets SocietyRated ★ 0.5 Dead Poets SocietyRated ★ 0.5
 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
 Spirited AwayRated ★ 2.5 Spirited AwayRated ★ 2.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5
 Midnight SunRated ★ 3.5 Midnight SunRated ★ 3.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
 MementoRated ★ 2.5 MementoRated ★ 2.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 Easy ARated ★ 2.5 Easy ARated ★ 2.5
 CluelessRated ★ 2.5 CluelessRated ★ 2.5
 Valentine's DayRated ★ 2.5 Valentine's DayRated ★ 2.5
 New Year's EveRated ★ 2.5 New Year's EveRated ★ 2.5
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5