Movies
Ratings
858
Loving VincentRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.5- LadybugRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Born to DanceRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0