Movies
Ratings
221
Notting HillRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0