Movies
Ratings
31
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0