Titles you rated
The VowRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0