Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5