Movies
Ratings
263
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Balls of FuryRated ★ 3.0
Like MikeRated ★ 3.5
BuntRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
That's My BoyRated ★ 3.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 4.0