Movies
Ratings
323
The Last ExorcismRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.0
MimicRated ★ 1.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 3.0