Series
Ratings
34
Golden TimeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5