Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
MagicRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The Queen ’s ClassroomRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0