Series
Ratings
108
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Battle for Tenancy: PenthouseRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 3.5- 여왕벌게임Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5
SprintRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
The Sand FlowerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5