Titles you rated
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
HushRated ★ 3.0
How It EndsRated ★ 1.5
MinariRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
The Life AheadRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0