Series
Ratings
43
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Stars AlignRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0