Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5