Movies
Ratings
313
The Red ShoesRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 3.0
Damien: Omen IIRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.0