Titles you rated
Phone BoothRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0