Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
Three BrothersRated ★ 2.0
BrainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0