Series
Ratings
21
Slam DunkRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0