Movies
Ratings
16
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0