Series
Ratings
13
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 5.0- NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0