Movies
Ratings
171
Super 8Rated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0