Movies
Ratings
34
AliensRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Love NowRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5