Movies
Ratings
342
Secret SunshineRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
ContactRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0