Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5