Titles you rated
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0