Movies
Ratings
172
Brokeback MountainRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Lost in ParisRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 0.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0