Movies
Ratings
148
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0