Movies
Ratings
74
MadagascarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0