Movies
Ratings
431
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Spy GirlRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Venus and MarsRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 2.0
Crazy First LoveRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5