Titles you rated
Train ManRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0