Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Clovehitch KillerRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5