Titles you rated
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5