Movies
Ratings
165
WhiplashRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
SmileRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0