Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
MistressRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
ResetRated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 2.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
A Korean OdysseyRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5