Movies
Ratings
20
I Am LegendRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5