Movies
Ratings
153
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.5- The SpyRated ★ 3.0
Flying GiantsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0